Zrínyi Ilona Általános Iskola – Hejőbába

Csibe avató 2018.

A 2017/2018-as tanévben is megrendezésre került a népszerű Csibeavató, ahol iskolánk teljes jogú tagjává fogadtuk az első osztályosokat. Néhány ügyességi versenyen mutatták be a gyerekek, hogy méltó tagjai lesznek iskolánknak, majd ezt eskütétellel is megerősítették. A vicces próbatételek után jöhetett a jól megérdemelt lakmározás.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Diavetítés indítása]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]