Zrínyi Ilona Általános Iskola – Hejőbába

Környezetvédelmi egészségmegőrző hét

Mini futball-tornán mérték össze tudásukat a tanulók Az ötödikesek a hatodikosokkal, a hetedikesek a nyolcadikosokkal mérkőztek meg egymással a jobb helyezésért.

Nagyon izgalmas mérkőzések zajlottak a tornateremben, végül is a hatodikosok és a nyolcadikosok egy-két jobb helyzetkihasználással lettek jobbak társaiknál.

Jó hangulatban, becsületes küzdelmek közepette sportoltak diákjaink.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”6″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Diavetítés indítása]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]