2017-ben immár VII. alkalommal került megszervezésre a TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért! akció.

Az ország legtöbb önkéntest mozgósító környezetvédelmi akciója idén 2017. szeptember 15-17. között került megszervezésre, amely idén a Takarítási Világnap köré szerveződött.

Tájékoztatjuk a község polgárait, hogy a Te Szedd! programhoz, a Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola is csatlakozott idén is!

A környezetünkre való odafigyelés, összességében a felelős környezettudatos gondolkodás ma már természetes elvárásnak számít mindannyiunk felé. Ezért is csatlakoztunk a Te Szedd! akcióhoz.

Évről évre, és most is, igyekeztünk jó példát mutatni környezetünknek, hogy fontos számunkra a szép, tiszta környezet és hajlandóak is vagyunk tenni ezért!

Természetesen idén is, a szervezők gondoskodtak az akció során használt eszközök biztosításáról, illetve az összegyűjtött szemét elszállításáról és ártalmatlanításáról.

A Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola diákjai és pedagógusai 2017. szeptember15. péntek délután 14:00 és 15:30 óra között gyűjtöttek közösen szemetet.