Zrínyi Ilona Általános Iskola – Hejőbába

Márton nap 2017

2017. november 10. péntek

 

Iskolánkban az idei tanévben sem feledkeztünk meg Márton napjáról.

Igyekeztünk megismertetni a gyerekekkel a Márton napi szokásokat.

Tanítási órák közti szünetekben különböző videókat néztünk, dalokat hallgattunk, énekeltünk közösen, majd egy kvízzel zártuk a délelőtt programjait.

Osztálykeretben barkácsolhattak a gyerekek délután a napközis nevelők és tanszobás tanárok segítségével.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Diavetítés indítása]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]