Zrínyi Ilona Általános Iskola – Hejőbába

Világ Gyalogló Nap – Hejőbába

Világ Gyalogló Nap – Hejőbába – 2017. október 20. péntek

A Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola húsz felsős diákjaiból álló csapata csatlakozott a Magyar Szabadidősport Szövetség által hirdetett és szervezett Világ Gyalogló Nap rendezvénysorozatához.

A táv 5,5-6 km volt, a gyalogló útvonal a község fő – és mellék utcáin zajlott, érintve a helyi nevezetességeket, ezekről a gyerekek bővebb információkat kaptak a kísérő tanároktól, illetve néhány szorgalmas diáktársuktól.

Az időjárás kegyes volt, verőfényes napsütésben sétálhatott a csapat.

A gyerekek nagyon élvezték a túrát, mindig szívesen vesznek részt szabadtéri programokon.